Úvod Separátor Z - Pole Dance & Fitness E-shop

Z - Pole Dance & Fitness E-shop obr

obr
 
Výpredaj Oblečenie na pole dance, pole fitness, pole dance šortky, pole dance topy, legíny na pole dance Rukavice Workbooky Doplnky obr

Internetový obchod www.polefitness.sk spája viacero značiek z celého sveta, a práve vďaka tomu Vám prinášame široký sortiment pole dance rukavíc, bandáží na ruky a ramená, chráničov na členky, chodidlá, kolená, či stehná, vďaka ktorým sa vyhnete modrinám a odreninám. Na nohy si u nás môžete vybrať aj z krásnych farebných štucní. Okrem toho v ponuke nájdete aj funkčné oblečenie určené na pole dance, oblečenie na vystúpenia, taktiež špeciálne prípravky proti kĺzaniu (na lepší grip), prípravky určené na údržbu tyče, učebné materiály v podobe workbookov a ďalšie potrebné doplnky, bez ktorých sa pole dance tanečníci jednoducho nezaobídu. Stačí si už len vybrať! :)

separator pole dance

Z nášho obchodu

 

Paradise Chick je úplnou novinkou v našom e-shope. Ide o jednu z najnovších gréckych značiek funkčného a kvalitného oblečenia na pole dance. Oblečenie Paradise Chick je vhodné aj pri iných druhoch športu či tanca, využiť ho môžete aj pri jóge, pilatese, vzdušnej akrobacii (flyfit, aerial hoop, aerial silk), na pláži ako plavky, či na bežné nosenie.

Paradise Chick, pole dance wear

Foto: Vaiva Foto

separator pole dance

RAD Polewear je ďalšou z našich nových značiek exkluzívneho, originálneho, a zároveň funkčného pole dance oblečenia. vyrábaného výhradne v Grécku. Budete sa v ňom cítiť štýlovo, no zároveň pohodlne pri každom tréningu. Túto úspešnú grécku značku obľubujú aj známe osobnosti vo svete, ako Alex Shchukin, Olga Koda, Bendy Kate, Terri Fierce a Lisette Krol. RAD Polewear je vhodné aj pre jógu, pilates, vzdušnú akrobaciu, či plávanie.

RAD Polewear, Komplet Penelope

Foto: Jojo Tengi Photography

separator pole dance

Pole Candy predstavuje jednu z najnovších ukrajinských značiek funkčného a kvalitného oblečenia na pole dance. V našom e-shope Vám od tohto výrobcu prinášame kvalitné štucne na pole dance nad kolená a s otvorom na pätu. slúžia predovšetkým na ochranu členkov pred modrinami či odreninami, a zároveň poskytujú nohám teplo a pocit pohody.

obr

Foto: YB Photography

obr

Späť na Úvoddomov Späť na Najnovšie príspevky najnovsie