Úvod Separátor Z - Pole Dance & Fitness E-shop

Z - Pole Dance & Fitness E-shop obr

obr
 

Všetky produkty sú dostupné v doposiaľ najlepších cenách. :) V e-shope prebieha posledný výpredaj skladových zásob. Nové produkty sa už objednávať nebudú. E-shop bude po vypredaní zásob zrušený. ĎAKUJEME za pochopenie.

Výpredaj Oblečenie na pole dance, pole fitness, pole dance šortky, pole dance topy, legíny na pole dance Rukavice Workbooky Doplnky obr

Z nášho obchodu

 

Paradise Chick. Ide o jednu z najnovších gréckych značiek funkčného a kvalitného oblečenia na pole dance. Oblečenie Paradise Chick je vhodné aj pri iných druhoch športu či tanca, využiť ho môžete aj pri jóge, pilatese, vzdušnej akrobacii (flyfit, aerial hoop, aerial silk), na pláži ako plavky, či na bežné nosenie.

Paradise Chick, pole dance wear

Foto: Vaiva Foto

separator pole dance

RAD Polewear je ďalšou z našich nových značiek exkluzívneho, originálneho, a zároveň funkčného pole dance oblečenia. vyrábaného výhradne v Grécku. Budete sa v ňom cítiť štýlovo, no zároveň pohodlne pri každom tréningu. Túto úspešnú grécku značku obľubujú aj známe osobnosti vo svete, ako Alex Shchukin, Olga Koda, Bendy Kate, Terri Fierce a Lisette Krol. RAD Polewear je vhodné aj pre jógu, pilates, vzdušnú akrobaciu, či plávanie.

RAD Polewear, Komplet Penelope

Foto: Jojo Tengi Photography

Foto: YB Photography

obr

Späť na Úvoddomov Späť na Najnovšie príspevky najnovsie