Úvod Separátor O Z - Pole Dance & Fitness

Informácie o Z - Pole Dance & Fitness obr

 

Internetový portál www.polefitness.sk je venovaný tématike pole dance a pole fitness a všetkému, čo s ním súvisí. Cieľom stránok je oboznámenie širokej verejnosti s týmto zaujímavým a neobvyklým koníčkom na Slovensku.

E-shop www.polefitness.sk vznikol predovšetkým preto, aby pomáhal všetkým slovenským pole dance a pole fitness profesionálom, ale i začiatočníkom, plniť ich špeciálne priania a potreby. Je projektom firmy Columba Trade s.r.o.

Náš Z - Pole Dance & Fitness E-shop spája viacero značiek z celého sveta, a práve vďaka tomu máte k dispozícii širokú škálu pole dance oblečenia, rukavíc, chráničov, návlekov, prípravkov proti kĺzaniu, workbookov a ďalších potrebných doplnkov. A naša ponuka sa bude stále rozrastať...

Okrem predaja kvalitných produktov Vám v sekcii Pole Dance & Fitness prinášame aj veľa zaujímavostí a noviniek zo sveta pole dance a pole fitness.

Veríme, že Vám niečo z našej ponuky padne do oka. Ak nie, napíšte nám na náš e-mail info@polefitness.sk, čo Vám v našom internetovom obchode chýba. Radi našu ponuku doplníme a pokúsime sa zabezpečiť pre Vás to najlepšie. Sme tu pre Vás :)

Model: Elena Gibson (Foto: John Spence)

obr

Späť na Úvod domov Späť na E-shop najnovsie