Úvod Separátor Výrobcovia - Mighty Grip

Mighty Grip (USA) obr

obr obr
 

Mighty Grip Inc. je americký výrobca a veľkoobchodný distribútor športových potrieb. Internetový obchod sa špecializuje na predaj tovaru jedinečnej vysokej kvality, ktorý je určený na rôzne druhy športov (pole fitness, golf, baseball, softball, tenis a iné).

Mighty Grip Vám prináša kompletný sortiment príslušenstva určeného pre pole dance & fitness: rukavice a chrániče na ruky, rôzne druhy bandáži, návleky a chrániče na nohy, prípravky pre lepší grip, a mnoho ďalších doplnkov.

obr

Produkty Mighty Grip pomáhajú zlepšiť úchop na tyči a predchádzať rôznym zraneniam, ktoré sa môžu prihodiť všetkým tanečníkom, od začiatočníkov až po pokročilých. Jednotlivé produkty Mighty Grip odporučila aj známa pole dance inštruktorka pre skupinu pole tanečníkov, ktorí trpia nadmerným potením (rúk a nôh). Jej osobne pomohli tieto výrobky premôcť problém s nadmernou vlhkosťou na rukách, možno pomôžu aj Vám... :)

obr

Prípravky proti kĺzaniu a chrániče Mighty Grip používajú aj svetoví pole šampióni.

Mighty Grip sponzoruje viaceré známe osobnosti vo svete pole dance & fitness:

Alesia Vazmitsel (RU) Deb Riley (UK) Estee Zakar (US) Hanka Venselaar (NL) - ´I stick with what works.´ Josiah Grant (US) Maria Luz Escalante (AR) Pantera Blacksmith (US) - ´It helps me hang onto my dreams.´ Sally Ann Giles (UK) - ´It turned my world upside down.´ Steven Retchless (US) Valeria Bonalume (IT) Valeria Ludione (IT) Zoraya Judd (US)
obr

Späť na Úvod domov Späť na E-shop najnovsie