Úvod Separátor Výrobcovia - Nelson Sports Products

Nelson Sports Products (USA) obr

obr
 
obr

Nelson Sports Products Inc., americký výrobca športových potrieb so sídlom v Los Angeles, je distribútorom známeho prípravku Dry Hands, ktorý v dnešnej dobe používa na lepší úchop na tyči viacero známych osobostí vo svete pole dance a fitness.

obr

Čo je Dry Hands?

Dry Hands je špeciálny prípravok určený na zlepšenie výkonu pri športe, ktorý zmierňuje problémy s úchopom zapríčinené nadmerným potením či inou vlhkosťou. Je tak efektívny, že má dokonca schopnosť odpudzovať vodu. Podľa výrobcov ide o najlepší a najkomfortnejší prípravok na trhu športových potrieb, ktorý zlepšuje grip.

Prečo práve Dry Hands?

Výhodou roztoku Dry Hands oproti iným prípravkom je, že nie je lepkavý či mazľavý a nezanecháva po sebe práškové stopy. Najväčšou výhodou je však jeho dlhotrvácnosť a taktiež ekonomickosť balenia.

Pre koho je Dry Hands určený?

Dry Hands je určený pre ktoréhokoľvek športovca, ktorého výkon je nepriaznivo ovplyvnený nadmerným potením či dažďom. Využitie nachádza predovšetkým v týchto športoch: golf, tenis, bowling, baseball, futbal, basketbal, gymnastika a samozrejme pole dance & fitness.

Ako sa Dry Hands aplikuje?

Zoraya

Model: Zoraya Judd

Pred nanesením prípravku by ste si mali umyť a následne usušiť ruky. Potom aplikujte do dlane malé množstvo a rovnomerne ho rozotrite po oboch dlaniach. Počkajte približne 15 sekúnd, kým prípravok zaschne a hor sa na tyč! :)

Prípravok Dry Hands používajú aj tieto známe osobnosti vo svete pole dance & fitness:

Anastasia Skukhtorova (RUS) Zoraya Judd (USA)

Aj synček Zoraye Judd - Noa, si Dry Hands vyskúšal a naozaj funguje... :)

obr

Späť na Úvod domov Späť na E-shop najnovsie