Úvod Separátor Výrobcovia - Nessi

Nessi (PL) obr

obr
 
obr

Nessi je poľský výrobca funkčného športového oblečenia pre aktívnych ľudí. V e-shope Nessi nájdete okrem tanečných štucní, ktoré sme pre Vás zaradili do našej ponuky, aj ďalšie športové oblečenie: boxerky, tričká Thermoactive, futbal ponožky, podkolienky, ponožky na volejbal, bežecké nohavice, legíny...

Štucne Nessi sú vyrobené zo špeciálneho materiálu - Prolen®Thermo.

Prolen®Thermo predstavuje polypropylénové textilné vlákno novej generácie s výbornými úžitkovými vlastnosťami, predurčené na oblečenie pre voľný čas, šport, ale aj ťažkú prácu. Má vynikajúce termoizolačné vlastnosti, udržiava optimálnu telesnú teplotu za každých podmienok. Materiál Prolen má schopnosť veľmi rýchlo odvádzať vlhkosť a vďaka tomu neustále zabezpečovať pocit sucha.

obr

Prolen je vysoko priedušný a svieži materiál, zaradzuje sa medzi jedno z najľahších vlákien (je ľahšie než voda a o 50% ľahšie než bavlna). Poskytuje pohodlie aj pri vysokej fyzickej záťaži, stimuluje prácu svalov. Je rýchloschnúci bez potreby žehlenia, zachováva si dhotrvácne sýte farby a rovnaký tvar aj po mnohých praniach. Je známy tiež vysokou odolnosťou voči škvrnám, mechanickému poškodeniu (oderu, treniu) a UV žiareniu. Prolen predstavuje ekologicky nezávadné a úplne recyklovateľné vlákno. Vyznačuje sa vysokou antibakteriálnosťou (zabraňuje rozmnožovaniu baktérií a plesní) a je vysoko antialergické (nespôsobuje alergie).

obr

Späť na Úvod domov Späť na E-shop najnovsie